Мануальна терапія при грижі хребта: скажіть «ні» оперативному втручанню

Якщо вас непокоїть нестерпний біль у попереку, тоді вам може допомогти мануальна терапія при грижі хребта. Нині мануальна терапія стала ефективним методом лікування міжхребцевої грижі та відсунула на другий план небезпечне для здоров'я оперативне втручання.

В наш час шаленого розвитку технічого прогресу, коли люди все менше часу проводять у русі, досить актуальною стала проблема міжхребцевої грижі. Під час виникнення цієї недуги відбувається випинання міжхребцевого диска і защемлення нервових закінчень. На ранніх стадіях пацієнту ще не надокучає нестерпний біль, але з часом дискомфорт збільшується та заважає повноцінно жити.

Нерідко пацієнтам, які страждають від грижі хребта, лікарі пропонують оперативне лікування, однак не слід забувати, що такий підхід до цієї проблеми є дуже небезпечним, оскільки існує великий ризик залишитися інвалідом. Крім того, після операції ніхто не може гарантувати, що в тому ж самому місці з часом не з'явиться нова грижа. Тому нині слід сказати «ні» оперативному втручанню та зробити свій вибір на користь мануальної терапії.

Переваги мануальної терапії при грижі хребта:

 мануальну терапію можна застосовувати майже завжди, якщо немає якихось особливих протипоказань;

 мануальна терапія усуває причину захворювання, в той час, як медикаментозне лікування знімає лише симптоми;

 мануальна терапія передбачає комплекс маніпуляцій руками на хребті, суглобах та прилеглих тканинах, які допомагають відновити біомеханіку;

 мануальна терапія не пошкоджує шкірний покрив;

 ризик розвитку ускладнень мінімальний.

Коли слід пройти курс мануальної терапії:

 якщо вам дошкуляє біль у попереку, який віддає в сідницю чи стегно;

 якщо відчуваєте раптові болі в серці чи загострилася міжреберна невралгія;

 якщо у вас часто виникає головний біль та перепади артеріального тиску;

 якщо відчуваєте напруження м'язів шиї та потилиці, оніміння пальців;

 якщо виникає біль у будь-якому відділі хребта під час фізичних навантажень, активного руху чи кашлю.

Хто надає якісні та професійні послуги з мануальної терапії:

Мануальна терапія при грижі хребта — це один із напрямків, у якому успішно працює реабілітаційно-профілактичний центр «Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука». Послуги з мануальної терапії тут надають народний лікар Іван Довгун та його внук Іван Сергійчук. Їхня практика у цій сфері поставила на ноги не одну сотню пацієнтів, які не могли жити повноцінним життям через грижу хребта. Нині мануальна терапія при грижі хребта від реабілітаційно-профілактичного центру «Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука» доступна у таких містах, як Луцьк, Рівне, Тернопіль та Львів.

Записатися на сеанси мануальної терапії при грижі хребта ви можете, не виходячи з дому. Просто завітайте на наш сайт і залиште свою заявку. Наші спеціалісти самі зв'яжуться з вами. Поспішіть, адже ваше здоров'я у ваших руках!