Дитячий масаж у Луцьку: техніка проведення лікувального масажу та його користь

Реабілітаційно-профілактичний центр  - це Центр лікувального масажу для дорослих та дітей. Лікування болю в спині, спричиненого різними факторами можливе без хірургічного втручання. Наші фахівці мають великий досвід роботи в даній сфері, професіоналізм, а також індивідуальний підхід навіть до найменших пацієнтів. Вони пройшли спеціальне навчання та мають сертифікати, які засвідчують їхній професіоналізм.

Дитячий масаж - дуже тонка та делікатна річ. Звичайно, що масаж для дітей краще проводити в спеціально призначених для цього закладах, але з метою профілактики його можна провести й удома. Головне - врахувати кілька правил та порад.

Дитячий масаж схожий до дорослого, єдина відмінність - послаблення сили, оскільки шкіра у дітей ніжніша та чутливіша. Звичайно, що перед тим як почати масаж необхідно провітрити приміщення. Температура повітря в приміщенні, повинна бути не нижче +20 ºС, а для немовлят - +22 ºС.
Масаж необхідно проводити теплими руками. Не варто використовувати мазі та креми. При підвищеному потовиділенні дитини використовують тальк або пудру, при сухій - масажист змащує руки гліцерином, олією або дитячим кремом.

Особливість дитячого масажу полягає в поєднанні його з фізичними вправами. Це є обов’язковим та важливим пунктом при лікувальному масажі. Після масажу дитину варто одягнути в теплі речі та дати їй відпочити, але не спати. Перед сном дітей масажувати не можна.

Тривалість масажної процедури залежить від віку дитини і може складати від 5 до 30 хвилин. Зазвичай, курс лікування складає 10-15 процедур, а при сколіозі, церебральному паралічі та інших серйозних хворобах - до 25 процедур. Перерви між курсами визначаються індивідуально, але найчастіше складає 10-15 днів.

Найефективніший масаж здійснюється тоді, коли м’язи дитини максимально розслаблені. Інтенсивність масажних прийомів повинна зростати поступово. Для покращення лімфо- та кровообігу здійснюють масаж грудей, спини, живота та кінцівок.

Дитячий лікувальний масаж приносить неабияку користь та позитивний вплив на дитячий організм, а саме:

1) покращує стан шкіри та очищає її;
2) стимулює приплив крові та трофіку;
3) масаж рекомендують малюкам при розладах харчування, нормалізуючи функції шлунково-кишкового тракту;
4) поліпшує роботу легенів;
5) прискорює кровотік, що позитивно впливає на функціонування серцево-судинної системи;
6) позитивно впливає на нервову систему;
7) нормалізує сон;
8) зміцнює імунітет дитини.

Лікувальний масаж у Луцьку, Рівному, Львові та Тернополі здійснюють фахівці реабілітаційно-профілактичного центру . Наші фахівці здійснюють професійний масаж для поліпшення Вашого здоров’я. Надаємо широкий спектр послуг, таких як лікувальний масаж всього тіла, дитячий масаж, лікування головного болю, мануальна терапія та багато іншого. Детальніше ознайомитися з нашим Центром та послугами, які ми надаємо, Ви можете на сайті компанії, або за контактним номером. Позбудьтеся болю в спині без оперативного втручання разом з нашим Центром!