Остеохондроз... Багато людей знають про це захворювання не з чуток. Це - хвороба цивілізованого способу життя, розплата за неправильну експлуатацію свого тіла!

Альтернатива медикаментам

Сучасна медицина розробляє все нові та нові лікарські засоби для боротьби з недугою. Але медикаментозна терапія здатна лише тимчасово полегшити стан хворого. Вилікувати остеохондроз за допомогою лікарських засобів практично неможливо. Не передбачене й оперативне лікування цього захворювання. Проте, існують методи, якими проводиться лікування остеохондрозу хребта, що дає надзвичайно гарні результати.

Таким методом, за допомогою якого вдається домогтися стійкої ремісії і в ряді випадків повного одужання, в даний час є лікувальний масаж, мануальна терапія і лікувальна фізкультура (ЛФК).

Масажер народного доктора Івана Довгуна

Народний доктор Іван Прокопович Довгун довгі роки вивчає проблеми захворювання хребта. Разом з ним допомагає людям його онук Іван Сергійчук - реабілітолог одного з реабілітаційних центрів Луцька. Люди, які займаються за розробленою ними методикою, досягають вражаючих результатів: не лише повністю відновлюють функції хребта, але й оздоровлюють весь організм.

Іван Прокопович розробив протиостеохондрозний масажер унікальної конструкції, який тепер випробовує та вдосконалює його онук. Пристрій допомагає запобігти дегенеративно-дистрофічним змінам у хребті, тому його можна використовувати як тренажер. Одночасно він є також засобом для діагностики та лікування, адже вправи з його застосуванням підвищують еластичність, гнучкість хребта, запобігають скріпленню хребців.

Тренажер-масажер корисно використовувати також при сутулості та при сколіозі. Він підтягує м'язи черевного преса, зміцнює м'язовий корсет хребта, підвищує кровоток та лімфоток в організмі. Ніякого секрету умільці зі свого винаходу не роблять. Навпаки, вони були б раді, якби люди зацікавилися конструкцією, яку нескладно виготовити і в домашніх умовах.

Масажер може бути використаний для тренування, масажу та реабілітації різних груп м'язів людини в спортивних і лікувальних установах, а також в домашніх умовах.

Відмінною профілактикою хвороб і способом корекції хребта є також комплекс спеціальних вправ з палицею, розроблений Іваном Прокоповичем. Досвід цілителя тепер успішно використовують в реабілітаційному центрі в Луцьку.

На сьогоднішній день немає медикаментозних препаратів, за допомогою яких можна проводити лікування остеохондрозу, що не чинять негативного впливу на інші органи та системи людського організму. Чи варто ризикувати, якщо при використанні методів Івана Довгуна ви будете повністю позбавлені від остеохондрозу без застосування хімічних препаратів.