Лікар має вміти робити багато чого, але, безумовно, він має володіти мистецтвом масажу.
Гіппократ

Два основних фактори ризику для сучасної людини - викривлення постави та постійні навантаження на хребет. Хребет має дуже важливе значення у підтриманні фізичного і психічного здоров'я людини. Хоча стан хребта не має прямого зв'язку з тривалістю життя, але він непрямо впливає на внутрішні органи, і тому достатньо часто від нього залежить розвиток хронічних захворювань.

Попередити захворювання хребта складно, але якщо вже вони виникли, необхідно вчасно звернутися до фахівців мануальної терапії - в цьому випадку проблеми можна ефективно вирішити.

Лікувальний масаж вважається випробуваним засобом, який позбавляє від болю. Наукові дослідження довели, що правильний масаж може поліпшити кровообіг і активізувати обмін речовин, повернути працездатність м'язів.

Багато людей знайомі з власного досвіду з болем у спині. Лікувальний масаж зменшує ці болі, так як поліпшується живлення м'язів, зв'язки стають більш еластичними. Лікувальний масаж спини призначають при таких захворюваннях, як артрит, сколіоз, остеохондроз та інші захворювання хребта та суглобів.

Лікувальний масаж обов'язковий при захворюваннях хребта, його призначають при сколіозі та остеохондрозі. Масаж з лікувальною метою допомагає коректувати міжхребетні диски та взаєморозташування хребців, знімає напругу в м'язах, збагачує тканини киснем.

Лікувальний масаж найчастіше є самостійним способом лікування. Його застосовують у багатьох областях медицини. При лікувальному масажі спини відбуваються зміни в хребті і м'язах. А від спинного мозку йдуть нервові закінчення до всіх внутрішніх органів. Тому масаж спини покращує роботу інших органів, а не лише хребта.

Лікувальний масаж в Луцьку сьогодні пропонує ряд медичних установ і центрів косметології. Але при виборі головне питання - високий рівень професіоналізму масажистів і ефективність технік, застосовуваних ними. Непрофесійний підхід до процесу здатний принести більше шкоди, ніж користі.

У Реабілітаційно-профілактичному центрі "Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука" працюють тільки досвідчені висококваліфіковані масажисти і реабілітологи, які досконало володіють усіма прийомами лікувального масажу.

Фахівці Центру проводять мануальний масаж в Луцьку за перевіреними, спеціально розробленими унікальними методиками, максимально безпечними і ефективними, на кожному етапі відстежуючи стан пацієнта.

Записатися на прийом ви можете, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті: http://massaj.ub.ua/ua