Запитання : Які причини виникнення остеохондрозу хребта?

Остеохондроз хребта у своєму розвитку проходить кілька стадій: від незначних змін і легкого надриву фіброзного кільця міжхребцевого диска до протрузії (випинання м'якого ядра диска), грижі (випадання) і секвестрації (відірвання некротизованої ділянки від живих тканин) фрагментів диска, що випадають у хребетний канал. Грижа міжхребцевих дисків є найпоширенішим і найбільш важким проявом остеохондрозу хребта.

Грижа міжхребцевого диска формується в такий спосіб. В його центрі знаходиться рідке пульпозне ядро (певного роду амортизатор навантаження на хребет), при остеохондрозі спочатку розбухає, а потім всихає. Диск зменшується, а зовнішнє фіброзне кільце починає розтягуватися і випинатися. Потім у дистрофічно зміненому диску з'являються тріщини і розриви. Ядро випадає або просочується через розриви на зовні, утворюючи так звану грижу.

Випинаючи назад і вбік, грижа тисне на навколишні тканини та викликає роздратування їхніх численних рецепторів. Початкове запалення зазвичай супроводжується набряком, тому біль і втрата чутливості проявляються не відразу після початку хвороби. Защемлений нерв посилає в головний мозок болючі імпульси, що сприймаються так, немов ідуть з ноги. Частина защемленого нерва майже перестає функціонувати, це призводить до різкого зниження чутливості та появи слабкості в нижніх кінцівках.

Реабілітаційно-профілактичний центр «Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука» пропонує лікувальний масаж у Луцьку при остеохондрозі хребта. Послуги здійснюють сертифіковані спеціалісти. Ціни помірні в області.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Питання і відповіді

Де здійснюють дитячий масаж у Луцьку?

14 лютого 2018 в 15:56 відповідей: 1
 
 

Де знайти курси масажу в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:33 відповідей: 1
 
 

Скільки коштує масаж в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Який механізм оздоровчої дії фізичних вправ?

05 грудня 2013 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Які симптоми міжхребцевої грижі?

04 грудня 2013 в 10:31 відповідей: 1
 
 

Які причини виникнення остеохондрозу хребта?

03 грудня 2013 в 16:12 відповідей: 1
 
 

Які вправи корисні для хребта?

17 грудня 2012 в 10:42 відповідей: 1
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create