Запитання : Які вправи корисні для хребта?

Невеличкий комплекс вправ, про який ми вам зараз розповімо, служить чудовою профілактикою остеохондрозу поперекового відділу хребта. Включіть його в ранкову гімнастику і виконуйте щодня. Він не займе багато часу, а користь принесе величезну: допоможе зберегти ваш хребет гнучким і рухливим до похилого віку.

Вправа 1. У положенні стоячи намагаємося зімкнути руки за спиною (як в замок). Правою рукою через праве плече отримати ліву і навпаки - лівою рукою через ліве плече дотягнутися до правої. Максимально фіксуємо це положення. Повторюємо не менше 9 разів. Бажано виконувати тричі на день. При щоденному виконанні цієї вправи Ви позбудетеся терпкості рук та болю в плечових суглобах.

Для виконання трьох наступних вправ, придбайте дерев'яну палицю довжиною 1м 60 см - 1м 80 см.

Вправа 2. Перш ніж приступити до виконання цієї вправи, зробіть витяжіння хребта на перекладині, яка має відповідати вашому зросту. Витягування починати з 10-15 сек. Чоловікам - поступово дійти до 1 хв., Жінкам - до 30 сек. Виконувати 2-3 рази на день.

Стоячи ноги нарізно, тримаємо палицю за спиною на рівні попереку, руки випрямлені долонями вперед. Прокручуємо палицю через верх вперед, руки намагаємося звести один до одної по ширині палиці, а далі максимально розводимо руки і по черзі переступаємо ногами. Випрямляемося, затримуємо дихання при вдиханні на 7 сек. і виконуємо все в зворотному порядку.

Вправа 3. Стоїмо на підлозі у вузькій стійці. Вказівним пальцем лівої руки, яка відведена в сторону під прямим кутом, візьміться за кінець палиці, тримаючи її горизонтально. Проверніть голову направо. Зафіксуйте палицю правою рукою на рівні кінчика носа. Таким чином виміряйте висоту прогину. Далі ліву руку підтягуємо до правої, повертаємо палицю вгору у вертикальне положення, тим самим тримаючи її обома руками біля носа. Прогніться назад і намагайтеся вільним кінцем палиці торкнутися підлоги.

Вправа 4. Присідаємо, кінець палиці упираємо в кут між стіною і підлогою під кутом 45º. Одна рука (випрямлена) фіксує нижню частину палиці, інша - зігнута в лікті тримає верхню. Робимо поворот тулуба, прокручуючись під палицею на 360º.

Вправа 5. Рекомендується виконувати після фізичного навантаження, перебування в одноманітній позі (робота за комп'ютером, водії і т.д.)

Лягти на спину, руки підняти вгору. Виконуємо два повороти тулуба в лівий бік і два повороти в зворотному напрямку.

Вправа 6. Перед цією вправою робимо витягування до 1 хв.

Лягти на спину, зігнувши ноги в колінах. Охоплюємо їх руками (в замок). Голову притискаємо до грудей, і, згрупувавшись, похитуємо тулуб вперед-назад. Перший день погойдуватися 4-5 разів, далі збільшувати навантаження відповідно до самопочуття. Після проведення вправи обов'язково потрібно зробити витяжіння на перекладині.

Вправа 7. Цю вправу корисно робити, щоб позбутися втоми, напруги в спині.

Лягаємо на спину, притискаємо руки до тулуба. Глибоко вдихаючи, руки піднімаємо вгору, максимально потягуємося і намагаємося затримати дихання на 7 сек. При вдиханні носки відтягнуті, а при видиханні носки тягнемо на себе.

Про методи профілактики і лікування захворювань хребта читайте на сайті: massaj.ub.ua/ua

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Питання і відповіді

Де здійснюють дитячий масаж у Луцьку?

14 лютого 2018 в 15:56 відповідей: 1
 
 

Де знайти курси масажу в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:33 відповідей: 1
 
 

Скільки коштує масаж в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Який механізм оздоровчої дії фізичних вправ?

05 грудня 2013 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Які симптоми міжхребцевої грижі?

04 грудня 2013 в 10:31 відповідей: 1
 
 

Які причини виникнення остеохондрозу хребта?

03 грудня 2013 в 16:12 відповідей: 1
 
 

Які вправи корисні для хребта?

17 грудня 2012 в 10:42 відповідей: 1
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create