Запитання : Який механізм оздоровчої дії фізичних вправ?

Оздоровчий і профілактичний ефект масової фізич­ної культури пов'язаний з підвищеною фізичною актив­ністю, посиленням функцій опорно-рухового апарата, активізацією обміну речовин. Але, якщо Ваш організм недостатньо рухомо-активний, тоді наслідок цього - порушення нервово-рефлекторних зв'язків. А це призводить до роз­ладу регуляції діяльності серцево-судинної та інших си­стем, порушення обміну речовин, розвитку дегенератив­них захворювань.

Загальна маса скелетних м'язів у дорослої людини досягає 40% від маси тіла. Усього в організмі людини майже 400 поперечносмугастих м'язів, які скорочують­ся довільно під впливом імпульсів із центральної нерво­вої системи, а складаються вони із 300 млн м'язових клітин загальною силою понад 30 т.

Залежно від забарвлення, пов'язаного з кількістю гемоглобіну у клітинах, розрізняють білі, червоні та проміжні скелетні м'язи.

З функціональної точки зору кожен м'яз складаєть­ся з окремих моторних одиниць, які бувають за розміра­ми великі або малі, а за швидкістю скорочення під впли­вом нервових імпульсів - швидкі або повільні.

Скелетні м'язи забезпечують рухи кісток - важелів, які змінюють положення тіла та його частин у просторі, а також формують стінки ротової, грудної, черевної, тазо­вої порожнин. Вони забезпечують локомоції людини, через їхні скорочення про­являється діяльність мозку.

Реабілітаційно-профілактичний центр «Уроки для хребта Довгуна-Сергійчука», що у Луцьку, розробляє індивідуально для кожного фізичні вправи для зміцнення всього організму. Звертайтесь та будьте здоровими!

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Питання і відповіді

Де здійснюють дитячий масаж у Луцьку?

14 лютого 2018 в 15:56 відповідей: 1
 
 

Де знайти курси масажу в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:33 відповідей: 1
 
 

Скільки коштує масаж в Луцьку?

06 січня 2015 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Який механізм оздоровчої дії фізичних вправ?

05 грудня 2013 в 10:16 відповідей: 1
 
 

Які симптоми міжхребцевої грижі?

04 грудня 2013 в 10:31 відповідей: 1
 
 

Які причини виникнення остеохондрозу хребта?

03 грудня 2013 в 16:12 відповідей: 1
 
 

Які вправи корисні для хребта?

17 грудня 2012 в 10:42 відповідей: 1
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create